Ano, každý chce vysoký plat a malé ceny

Napsal GVKB (») v pátek 12. 2. 2021 v kategorii Společnost, přečteno: 583×

Je vůbec možné to, aby měl každý vysoký plat a byli zde pro všechny malé ceny za zboží a služby, není to ekonomická utopie? Zde se dostáváme logicky k automatizaci a optimalizaci, na práci stroje a na řízení počítače, lidi budou jenom sedět doma a pracovat budou jenom ve virtuální globální realitě a budou využívat mnoho umělou inteligenci a roboty.

Práce ve virtuální realitě se stane pro lidi návykovou tvrdou drogou, bez které nebudou moci žít, aby se nemuseli lidi namáhat při používání; klávesnice, myši, monitoru, tiskárny atd. tak bude mít každý lidský mozek pomocí čipu bezdrátově napojen na virtuální realitu, a to dokonce i ve spánku, a tak vaše sny budou spojeny s vaší prací od narození do smrti.

Lidi už nebudou chodit do školy a používat mluvení na komunikaci, odpadne problém s cizími jazyky a cizími kulturami, bude to globální digitální kultura. Nebude už možné chybovat a tím mít problémy, myšlení všech lidí bude pod neustálou kontrolou globální umělé inteligence, skončí tak temná egoistická doba, ve které byl čert čertu, pekelným očistcem, takto konečně zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí na věčné GVKB časy.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno

Komentování tohoto článku je uzamčeno.