Digitalismus nahradí kapitalismus

Napsal GVKB (») v sobotu 13. 2. 2021 v kategorii Společnost, přečteno: 556×

Vše se zde točí kolem toho, co je nejmocnější, končí doba, ve které měli největší moc peníze a přichází doba ve které bude mít největší moc informace a programy. Přesuneme se z továren do domácností a budeme nejvíce žít ve virtuální globální realitě.

Vše bude řízeno na dálku nebude třeba stát u stroje nebo řídit stroje, svět tak jej dneska v roce 2021 známe bude v roce 2071 vypadat zcela jinak, podívejme se třeba na to, jak vypadal svět v roce 1971, tehdy jsme řešili zcela jiné problémy.

Digitalismus nahradí kapitalismus, bude to veliký krok pro lidstvo do zcela nové digitální kultury, ve které budeme nejvíce myslet na informace a programy, v této době zde už bude běžná všude ve všem umělá inteligence a budou zde i běžné autonomní inteligentní roboty na akumulátory.

Robot prezident bude vyznamenávat roboty, skončí tak to, že stát zaměstnával lidi, stát už lidi nebude k ničemu potřebovat, stejně tak i podniky a organizace nebudou už lidi k ničemu potřebovat, jediná možnost, jak zde získat hodnoty, bude domácí práce ve virtuální realitě.

Programování se natolik zjednoduší že bude umět profesionálně programovat i dítě ve věku 7 let, nebude problém cokoli naprogramovat a optimalizovat, ale bude problém získat za programy hodnoty.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno

Komentování tohoto článku je uzamčeno.