Lidský dobytek potřebuje pastýře

Napsal GVKB (») v úterý 30. 6. 2015 v kategorii Společnost, přečteno: 3864×

Na počátku vzniku problému s tím že dobytek potřebuje pastýře bylo to že se opice naučili sobeckému mluvení, a tak se z opice pomocí dlouhé evoluce stal lidský dobytek. Sobecké mluvení je pro lidský dobytek svatou prioritou, a tak místo tvoření toho co je evolučně správné, je zde u lidského dobytka jenom sobecké mluvení. Jelikož lidský dobytek má špatnou paměť tak vznikla gramotnost a bylo možné lidské mluvení zaznamenat a uchovat pro budoucnost, aby lidský dobytek v budoucnosti věděl, to co v minulosti sobecky zde mluvil svatý lidský dobytek.

Takto začala vznikat svatá kultura pro lidský dobytek, která byla lidskému dobytku svatá, svatá kultura procházela logicky evolučním procesem, podle existenční situace ve které existoval lidský dobytek, vzniklo globálně velmi mnoho svatých kultur, které se od sebe v mnohém lišili, a tak zde vznikli veliké konflikty mezi svatými kulturami, a často tak docházelo k tomu, že svaté kultury, vraždili jiné svaté kultury, ve svatých válkách, to se děje bohužel neustále, dosud tento problém ještě nebyl optimálně, pomocí globalizace svatých kultur vyřešen.

Lidský dobytek potřebuje pastýře, často nějaký veliký lidský dobytek si nasadí masku pastýře, a hlásá já jsme váš správný pastýř, následujte mě, a budete se mít zde dobře. Adolf Hitler je moderní ukázkou svatého pastýře, kterého lidský dobytek následoval, nakonec tento nacistický svatý pastýř zbaběle spáchal sebevraždu, když byl poražen konkurenčními nepřáteli. Pastýře nemůže dělat lidský svatý dobytek, to nebude ekonomicky a ideologicky optimálně fungovat, to si musí konečně lidský dobytek globálně trvale už uvědomit! Proč nemůže být svatým pastýřem lidský dobytek? Svatý otec je jenom na nebesích, a nemůže být zde na zemi jako lidský dobytek, tím svatým otcem nad námi jsou evoluční chyby, díky evolučním chybám je zde vše dočasně, protože evoluční chyby mají za následek u všeho jistou dočasnost a pomíjivost!

Lidskému svatému dobytku, co si zde hraje na svaté pastýře, vadí nejvíce dočasnost a pomíjivost, a tak se snaží vytvořit takové svaté; náboženské, politické, ekonomické, vědecké, umělecké, atd. ideologie, co zde budou na věčné časy, protože jsou správné a svaté. Zde se dostáváme k mravním přikázáním co se snaží lidskému dobytku říci, co mu má být svaté a co je zde hříšné, nejprve se lidskému dobytku zakázalo to, aby se v konfliktech zbytečně zabíjel, protože svatý pastýř chtěl mít veliká stáda lidského dobytka.

Jenže když zde bylo mnoho lidského dobytka, tak bylo málo prostoru pro lidský dobytek, a následovalo logicky zabíjení lidského dobytka ve válkách o hodnotná teritoria. Svatý otec co je nad námi, vloží jistě do všeho evoluční chyby, aby zde vše v nás a okolo nás bylo dočasně, každý lidský svatý zákon, a každá lidská svatá regulace, je zde proto jenom dočasně, vše je zde jenom marnost a honba za svatými iluzemi! Je to jako s restartováním operačního systému Windows, něco píšete na počítači a najednou se počítač restartuje a vy přijdete o to co jste napsali, život je cesta bludištěm a pokud někdo najde východ z bludiště tak jenom vstoupí do jiného bludiště, příčnou je to, že stvořitelem vesmíru a života, jsou evoluční chyby!

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno

Komentování tohoto článku je uzamčeno.