Šalamounovo hovno

Napsal GVKB (») v neděli 14. 2. 2021 v kategorii Společnost, přečteno: 630×

Ano, mediálně je každý hříšný čert v očistci chytrý jak Šalamounovo hovno, vše je zde mediáně jenom o reklamě, která egoisticky klame ve velkém čerty v konzumním pekle. Jak by vypadal náš konzumní očistec bez reklamy? Nebyli by zde; pohádky, mytologie, pověry, rituály, fetiše, móda, organizace, hnutí, sekty, náboženství, politika, daně, clo, pokuty, poplatky, dezinformace, totality, dogmatismus, humanismus, centralismus, monopoly, mafie, protekce, korupce atd. Pokud by se někdo pokusil pomocí reklamy klamat ostatní čerty v očistci, tak by byl za to automaticky okamžitě eliminován v krematoriu, každý čert je v pekle snadno nahraditelný.

Vše by vlastnila a řídila globálně jenom GVKB umělá inteligence spolupracující s GVKB roboty, byl by to globální vojenský režim, ve kterém by se nekvalitní líní čerti automaticky eliminovali v krematoriu, chybu by zde každý čert udělal jenom jednou. Rozmnožování by bylo jenom na povolení a povolení by dostal jenom dokonalý čert, aby zde byla záruka dokonalého potomstva.

Sex bez antikoncepce spojený s otěhotněním, by znamenal automaticky trest smrti pro muže i ženu. Jelikož by veliké množství čertů skončilo v krematoriu tak by se začali čerti nahrazovat za roboty a umělou inteligenci, tím by v konzumním pekle skončilo přemnožení čertů a skončila by i degenerace u čertů, nebyla by to rozhodně genocida nebo diskriminace, jak si může mnoho hříšných čertů myslet, protože jsou mediálně chytří jako Šalamounovo hovno.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno

Komentování tohoto článku je uzamčeno.