Internet je jako zrcadlo

Napsal GVKB (») ve středu 17. 6. 2015 v kategorii Internet, přečteno: 4033×

Vše je v pohybu, a jakákoli snaha o to, aby nebylo vše v pohybu, je naivní a marná, pokud se podívám na internet jako profesionál, musím konstatovat to, že člověk chce, aby bylo vše v klidu, a tak dělá vše pro to, aby na internetu nebylo vše v pohybu. Ti co mají moc a bohatství, vytvářejí na internetu centralizované systémy, a snaží se tyto systémy z centra násilně ovládat, jde nejvíce o systémy s velikou návštěvností, jako jsou; vyhledávače, multimédia, hry, software, instituce, organizace, obchody, podniky, firmy, sociální sítě, katalogy, celebrity, atd.

Pokud si jako ubožák, koupíte naivně doménu, a zaplatíte webhosting, a necháte si udělat profesionální soukromou stránku, tak narazíte tvrdě na minimální návštěvnost, a nevíte, kde se stala asi chyba? Chyba je v tom, že jste ubožák, internet není hloupý, on dokáže poznat kdo je a kdo není ubožák, jediná možnost je si začít hrát pyšně a kariéristicky na to, že jste světová nenahraditelná celebrita.

Z dálky vše vypadá jinak než z blízka, podívejte se na naši vládu, co rozhoduje pyšně o nás bez nás, jsou to jenom psychičtí ubožáci, co si hrají na svaté celebrity, vše je zde jenom o tom hrát zde hlavní roli, a nebýt jenom naivním divákem, který musí platit drahé vstupné, do tohoto konzumního pokryteckého divadla. Na internetu jsem od jeho vzniku, a neustále vše zde monitoruji, a tak vím, že budoucnost zde má jenom to co optimálně dlouhodobě funguje, bohem na internetu je průměrný návštěvník internetu, on rozhoduje o vzniku a zániku obsahu internetu!

Průměrný návštěvník internetu je ve věku od 10 let do 40 let, a má trvale dobré zaměstnání, nebo jiný dobrý zdroj zisku, nemá tedy logiku a smysl dělat zde něco, pro skupiny obyvatel, co minimálně využívají existenčně internet. Základem internetu je udržet návštěvníka dlouho na stránce, a požadovat od návštěvníka registraci, zaregistrovaní návštěvníci získávají mnoho výhod, a kolem výhod a jistot, se v konzumní kultuře vše točí, o tom nikdo nepochybuje. Internet je jako zrcadlo, pokud se do internetového zrcadla podívá kariéristická svině, tak spatří na internetu jenom samé kariéristické svině.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno

Komentování tohoto článku je uzamčeno.