Prioritní je znát příčiny všech chyb

Napsal GVKB (») ve čtvrtek 18. 6. 2015 v kategorii Společnost, přečteno: 4284×

Příčnou všech chyb je amatérismus, který z dálky vytvořil iluzi profesionality. Pokud půjdeme do hloubky problému, tak zjistíme, že všichni lidi na světě, jsou od narození do smrti ubohými amatéry, i když profesionálně pracují v nějaké složité specializaci, a mají vysokoškolské vzdělání. Profesionálem je ten, kdo stejnou profesi dělá minimálně po tisíc generací, a tak se jeho tělo a jeho myšlení, přizpůsobilo dokonale této profesi v ekosystému. Jeden život je moc krátký na to, aby se z člověka stal v nějaké profesi profesionál, lidi jsou jenom povrchními profesionály, obrazně jsou lidi pokryteckými herci, co se ve škole a v praxi naučili hrát nějakou profesionální roli, na lidském pokryteckém divadle, ale herec který hraje na divadle krále, není ve skutečnosti pravým králem!

Nejde zapomenout na pyšného Václava Klause, který si zde dlouho jako prezident hrál na profesionálního ekonoma, a přitom se obrazně podobal kapitánu lodi Titanic, který způsobil to, že jeho loď narazila na EU ledovec a ekonomicky se potopila. Žijeme ve spěchu, a tak spěcháme i s tím, aby se z nás rychle stali profesionálové, v nějaké složité specializaci, práce kvapná je většinou i špatná! Podívejme se na naše amatérské zákony a amatérské regulace, které byli kvapně politiky a byrokraty vytvořené, aniž by se prakticky otestovali, a opravili se u nich amatérské chyby, jestliže je mocenské centrum systému, díky amatérismu chybné, tak je logicky i celý složitý systém chybný, a je jedno o jaké centrum se jedná, jestli je tím centrem; ekonomika, politika, náboženství, obchod, podnikání, umění, školství, doprava, rodina, kultura, civilizace, atd.

Když si zapnu kabelovou televizi s mnoha globálními televizními programy, počítač s globálním internetem, anebo jdu mezi průměrné lidi, abych z blízka osobně poznal, na co myslí, a co je trápí, tak musím konstatovat, že globální amatérismus, je moderní konzumní chřipkou, která napadla velmi dávno lidskou civilizaci, a proměnila jí v ubohý konzumní ekonomický očistec, ve kterém nemá už lidský život logiku ani smysl, protože v tomto amatérském konzumním prostředí, se už nelze profesionálně seberealizovat, protože tvrdě všude jistě narazíte na to, že je vše okolo vás díky chybnému centralismu amatérské. Házet po starých amatérských prezidentech vajíčka, to je amatérský ubohý přístup, profesionál by amatérské prezidenty eliminoval, pomocí automatických střelných zbraní, protože globálně vrcholoví politici a vrcholoví byrokrati, to jsou dneska jenom mafiánští paraziti, díky kterým je zde globální ekonomický očistec.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno

Komentování tohoto článku je uzamčeno.