Po nainstalování Windows 10 následuje restartování

Napsal GVKB (») v úterý 16. 6. 2015 v kategorii Windows, přečteno: 4189×

Pokud začínáte s používáním Windows 10, tak jako první je nutné se seznámit se všemi položkami u ovládacích panelů, optimální nastavení systému je základem pro provoz počítače. Nejvíce vám bude pít krev časté aktualizování Windows 10, spojené vždy s jistým restartováním systému, tento problém lze vyřešit zakázáním automatických aktualizací a zapnout aktualizace po delší době, kdy budeme dělat něco jiného, a nebudeme potřebovat se dívat na to, jak se po některé větší aktualizaci, počítač několikráte sám od sebe restartuje. Obrazně je nový program, nebo nový operační systém, jako dovolená v cizině, kdy se musíme rychle naučit mnohému, co je zde jinak, než je to běžné u nás.

S novým operačním systémem přichází i nutnost nainstalování si programů a databází, které vám umožní více využívat počítač a internet, nabídka je veliká, některé programy jsou zadarmo a některé programy se musí platit, jelikož jsou lidi sobečtí, tak se snaží vyhnout placení, a hledají způsoby jak získat programy zadarmo, obzvláště u studentů, často dochází k tomu, že se zde mnoho drahých programů krade, protože studenti mají málo peněz. Většinou ale je možné najít programy, co jsou zadarmo, a tyto programy mohou sloužit stejně dobře, jako drahé programy, při instalování programů co jsou zadarmo, je třeba si dávat pozor na to, abychom si do počítače nenainstalovali něco škodlivého, rozhodně s klikáním při instalaci programů nikdy nespěchejte, protože nikdy nevíte, jaké nemilé překvapení by vás mohlo čekat, když budete spěchat.

V nejhorším případě může vše zachránit bod obnovení, kdy se smaže vše, co jste tento den chybně nainstalovali, a vše se vrátí o mnoho hodin zpět do doby, kdy počítač bez problémů ještě fungoval. Pokud některé programy a databáze už vůbec nepoužíváte, tak je z počítače vymažte, obzvláště si musíte dát pozor na programy, co se starají o funkčnost a ochranu počítače, mnohé z těchto programů, jsou zdrojem mnoha velikých problémů, nejlepší je s instalací nespěchat, a optat se zkušených lidí, co je dobré instalovat, a co by se instalovat nemělo.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno

Komentování tohoto článku je uzamčeno.